Slyším trávu růst...
Tak nám soudruh PePa definitivně nepojede do Ankary na summit NATO. Ani tu neformální večeři si tam nedá, nepotká se s „odpornou lidskou bytostí,“ Trumpem, nebude mu muset podávat ruku a nebude u stolu, kde se budou veřejné peníze přerozdělovat zbrojařům, protože zbrojit je dneska jediný způsob, jak zařídit, aby nám bylo líp. Hradní úKolář bude tentokrát se svým Nývltem poněkud nespokojený a já jsem rád, že to takhle dopadlo, protože, jak známo, Babiš nerad chodí do rizkových zápasů a tohle byla navíc další zkouška soudržnosti vládní koalice.
- Read more about Slyším trávu růst...
- Log in to post comments